Pozemek 1023/13

Podrobnosti

Výměra:

1097 m²

Šířka pozemku:

25 m

Výška pozemku:

44.45 m

Cena za m²:

2790 Kč

Maximální zastavěná plocha (dle územního plánu = 20%):

219 m²

Maximální podlažnost:

2 podlaží (1 nadzemní podlaží + obytné podkroví)

Potenciální čistá podlahová plocha jednopodlažního RD:

164.6 m²

Potenciální čistá podlahová plocha dvoupodlažního RD:

288 m²

Další specifické podmínky:

  • Jsou povoleny pouze sedlové střechy.

Cena:

3 060 630 Kč včetně DPH

Rezervační poplatek:

300 000 Kč včetně DPH (platí pro všechny pozemky jednotně)

Všechny sítě jsou dovedeny dovnitř pozemku

Fotogalerie

Chci se dozvědět více

Dejte nám o sobě vědět, a my se Vám ozveme!